Wil ook jij specifieke informatie ontvangen over jouw tuin?

Heb je reeds een MijnTuin.org account? Aanmelden

Aster divaricatus - Sneeuwster-aster

aster divaricatus 900.jpg

Naam

 Aster divaricatus

Nederlandse naam

 Sneeuwster-aster

Familie

 Asteraceae

Herkomst

 Noord-Amerika

Hoogte

 40-60cm

Blad

 Groen, vrij groot blad.

Bloei

 Witte, stervormige bloemen in schermen.  Bloeit rijk en lang

Bloeitijd

 augustus-september.

Standplaats

 Een aster die droogte en schaduw verdraagt.  Voorzie 7-9 planten/m2

Algemeen

 Deze aster met zijn witte stervormige bloemen, heeft een  heel natuurlijke uitstraling.  Hij bloeit lang en met extra veel bloemen, die ook  insecten aantrekken.  Leuk meegenomen is dat het een plant is die het goed  doet op een schaduwrijke plek en dat ze ook laat  bloeit.

Vermeerderen

 Volwassen planten delen.

Goede buren

 Rodgersia, Ligularia, Hosta, Deschampsia

aster_divaricatus.jpg

 asterdivarticatusklein.jpg

aster_divar.jpg

Reacties

Er zijn nog geen reacties.

Log in om een reactie te plaatsen