Wil ook jij specifieke informatie ontvangen over jouw tuin?

Heb je reeds een MijnTuin.org account? Aanmelden

Radio2 - Lenteweekend

20 maart 2015 10:00 tot 23 maart 2015 18:00  •  Verschillende tuincentra in Vlaanderen

Type: Thema-dagen

De Belgische Tuincentra Vereniging organiseert samen met Radio 2 de promotiecampagene "Lente, tijd om de bloemetjes buiten te zetten" van 20 maart tot 20 april. 

Tijdens het kick off-weekend van 20-23 maart krijgen alle klanten in de deelnemende tuincentra een gratis lenteplantje in een Radio 2-cover.

Gedurende de vier hiernavolgende weken kunnen klanten van deze tuincentra wekelijks deelnemen aan de wedstrijd waarbij wekelijks een gratis tuinfeest te winnen valt.

De wedstrijd verloopt op de site groenvanbijons.be.

 

Deelnemende tuincentra:
Tuincentrum Vincent - Dendermonde - www.tuincenter-vincent.be
L. Mampay & Zn - Viersel - www.mampay.be
Tuincentrum Goessens - Aaigem - www.tuincentrumgoessens.be
Bloemen Mampaey - Boom - www.mampaeybvba.be
Bloemencenter Verschoore - Poelkapelle - www.bloemencenter.be
Floralies Garden & deco - Vlezenbeek-Oppem - www.floralies.be
t Rozenland - Lede - www.rozenland.be
Tuincentrum Groendekor - Sint-Pieters-Leeuw - www.groendekor.com
Van der Auwera Plantencentrum - Aartselaar - www.vanderauwera.be
Interflower - Lokeren - www.interflower.be
De groene haan - Vlissegem - www.degroenehaan.com
De Pauw Tuinplantencentrum - Bornem - www.tuinplantendepauw.be
Boomkwekerijen Van Goidsenhoven - Holsbeek - www.vangoidsenhoven.be
Tuincenter Lissens - Opwijk - www.tuincenterlissens.be
Huis- en tuincenter Rijmenants Massenhoven - Massenhoven - www.rijmenants.be
Huis- en tuincenter Rijmenants Wuustwezel - Wuustwezel - www.rijmenants.be
Intratuin Olen - Olen - www.intratuin.be/olen
Intratuin Aarschot - Aarschot - www.intratuin.be/aarschot
Intratuin Zwijndrecht - Zwijndrecht - www.intratuin.be/zwijndrecht
Tuincentrum De Serres - Deinze - www.deserres.be
Groencentrum Brugge - Sint-Andries - www.groencentrum.be
Bloemenprieeltje - Weelde - www.bloemenprieeltje.be
Bloemen Robberechts - Wolvertem-Meise - www.bloemenrobberechts.be
Boerke Buelens - Steenokkerzeel - www.boerkebuelens.be
Eurotuin Merelbeke - Merelbeke - www.eurotuin.be
Eurotuin Deinze - Deinze - www.eurotuin.be
Eurotuin Ophasselt - Ophasselt - www.eurotuin.be
Eurotuin Roeselare - Roeselare - www.eurotuin.be
Tuincentrum Thiels - Booischot - www.tuincentrumthiels.be
Tuincentrum Verheggen - Zele - www.tuincentrum-verheggen.be
Bloemen Verschoore - Roeselare - www.verschooreroeselare.be
Tuincenter Claes - Edegem - www.tuincenterclaes.be
Tuincentrum Luyckx - Gistel - www.tuincentrumluyckx.be
Intratuin Maldegem - Maldegem - www.intratuin.be/winkels/intratuin-maldegem-Belgie
Intratuin Lovendegem - Lovendegem - www.intratuin.be/winkels/intratuin-Lovendegem-Belgie
Abies - Deurne - www.abies.be
Abies - Zoersel - www.abies.be
Planten Maes - Bornem - www.plantenmaes.com
Groene Vallei - Eke - www.degroenevallei.be
Thomas - Hasselt - www.thomas.be

Link: http://www.groenvanbijons.be

Locatie


Verschillende tuincentra in Vlaanderen