veel te vroeg
Notitie •
Gemaakt op: 13 Apr 2017
Vier tomaatjes vast in potten buiten gezet. Voor de nacht zet ik er doorgeknipte flessen overheen ter bescherming, ook de augurken uitgeplant , idem dito me t bak er over voor de nacht.
Alle notities
3 reacties
Wij zetten pas later in mei tomaten en augurken in de volle grond. Ook dan kan het nogal kwakkelen en stokt de groei. Lange wortels zijn dan wel belangrijk.
Ik vind het beter om een hoog groeitempo te houden ipv. vroeg kweken en steeds moeten overplaatsen. Iets later beginnen met zaaien is dan geen probleem.
Ook moeten wij de plantjes laten wennen aan de buitenlucht en zon, immers het glas waar ze achter hadden gestaan houdt 95% zonstraling tegen. En dit is nuttige straling die zorgen dat de vruchten veel gezonder worden. Zaterdag 15 April 2017 om 07:34
Zondag 16 April 2017 om 20:05