MijnTuin.org

Wil ook jij specifieke informatie ontvangen over jouw tuin?

Heb je reeds een MijnTuin.org account? Aanmelden

palissade paaltjes 11 cm, 13 stuks

 Notitie  •  Gemaakt op: 13 Okt 2017

Hallo allemaal,

Onze wijk wordt heringericht. Onwijs veel bomen en struiken zijn hiervoor verwijderd, een aderlating. Gelukkig mocht onze wijktuin1825 blijven waardoor we nog iets van groen in de straat hebben. Sterker nog, de boom die bleef staan produceert zulke sterke wortels waardoor ze de parkeerplaats noodgedwongen moesten versmallen. Niet veel hoor, het gaat om 15 cm. Maar dat betekent wel dat onze wijktuin1825 er 15 cm x 6 meter erbij krijgt, da's wel weer super. Rondom de boom hadden we rood/bruine palissadepaaltje van 11 cm doorsnee, gratis van marktplaats. Nu we een reepje erbij hebben en komen we wat palissades tekort. Misschien heeft iemand ze over, gratis en in de regio van Alkmaar? #durftevragen#

 

Alle notities

Reageer