Ons privacybeleid werd gewijzigd. Meer informatie omtrent welke maatregelen, welke persoonsgegevens, waarom en hoe we uw persoonsgegevens verwerken, vindt u terug in onze privacyverklaring.

MijnTuin.org

Wil ook jij specifieke informatie ontvangen over jouw tuin?

Heb je reeds een MijnTuin.org account? Aanmelden

rode palisadepaaltjes 11cm doorsnee

 Blog  •  Gemaakt op: 03 Feb 2018

Hallo allemaal,

Even een vraagje. In 2016 hebben we onze wijktuin1825 aangelegd. Met een klein subsidie budget van de gemeente en materialen die gratis op te halen waren. Er kwam een leuk geheel uit waar we heel blij mee waren. Nu is een paar maanden geleden de straat opnieuw ingericht. Vanwege de wortels van de boom moest het parkeervak wat smaller worden en werd onze wijktuin iets breder. Hierdoor is onze bestrating niet meer sluitend. Om dat weer passend te maken zoeken we nog 13 palisadepaaltjes, rood en met een doorsnee van 11 cm. En of ik niet al genoeg vragen heb, het liefst in de buurt van Alkmaar. Mocht uw wat weten dan hoor ik het graag.

Alvast bedankt!!

 

Alle notities

Reageer