Vlinderstruik 'Nanho White' wordt een mooie brede struik met een hoogte van ongeveer 100-150 cm en blijft daarmee wat lager dan veel andere Buddleja's.De talrijke witte pluimen trekken veel vlinders en bijen in de periode juli-augustus.
De standplaats dient zonnig te zijn en de bodem dient goed waterdoorlatend te zijn.
Bloeit op 1-jarig hout en kan het beste in april, na de vorst, gesnoeid worden. U kunt de hele struik terugsnoeien op circa 50 tot 60 cm boven de grond. Zodra het warmer wordt ontwikkelen de nieuwe uitlopers.
Alleen de uitgebloeide pluimen wegknippen in het seizoen zal verlenging van de bloei geven. De laatst bloeiende pluimen kunt u laten staan tot het volgende voorjaar zodat de plant niet zo kaal oogt.
Bij het nalaten van regelmatige verjongingssnoei zal de bloei van Buddleja davidii 'Nanho White' teruglopen.